Ez a zöld színű robbanás ajánlott egy vonzó, akár feltűnő megjelenésű desszerthez. Díszítsd például a tortát rikító színekkel. Sűrű gömbölyű, arany és vörös gyöngyök, valamint közepes méretű fehér golyók keveréke tele van roppanós, finom csokoládéval. Szép és puha, ehető. Nincsenek kemény cukorkadarabok. Ha a kedvenc szórócskáit szeretnéd élvezni, szórd a csomag tartalmát egy nagyobb tálba vagy pohárba, és keverd össze.
A csomag a következőket tartalmazza: 90 g
cukor, búzakeményítő, glükóz, burgonyakeményítő, glükózszirup, napraforgóolaj, rizsliszt, növényi olaj (kókusz), tejcsokoládé [cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: rizskeményítő, színezék: E100, E101, E120, E171, E161b; E174; hordozóanyag: E555; zselatin(hal), fényezőanyag: sellak, E901, karnaubaviasz, E464, nyomokban dióféléket tartalmazhat.
| Allergének | glutén, Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 1761 kj |
| Energiaérték kcal | 420,8 kcal |
| Zsírok | 5,3 g |
| - ebből telített zsírsavak | 2,8 g |
| Szénhidrátok | 91,1 g |
| - ebből cukrok | 82,3 g |
| Fehérje | 1 g |
| Só | 0,1 g |
| Kategóriák: | Karácsonyi díszek |
| Karácsonyi díszek, rászórás | |
| Cukordíszek - mix | |
| Gyártó | Super Streusel |
| EAN | 4260658666942 |
| Termékszám | 121401 |